All for Joomla All for Webmasters
tren

Hakkımızda

VEGA, Yüksek kaliteli hidrolik kırıcı modelleri ve hidrolik kırıcı parçaları ile Türkiye ve Dünya pazarında yerini aldı. Kurulduğu Günden bu yana Dünya Pazarında önde gelen kırıcı markalarına yönelik yedek parçaları üstün teknoloji ve yüksek kalite standartları ile üreten Vega, uzman ekibi ile sektörün parlayan yıldızıdır.

Sektörel çalışma koşullarına göre doğru ürünler ile çözüm sağlamayı misyon edinen Vega müşteri odaklı yaklaşımı, kaliteli imalatı, yatırımları ve geniş ürün yelpazesi ile her geçen gün büyüyor.

VEGA hidrolik kırıcılarının üretim aralığı, orta ve üst düzeydeki pazar için iyi kalitede rekabetçi ve düşük bakım maliyetli uzun ömürlü hidrolik kırıcılar imal etmek üzere oluşturulmuştur.

Bütün Vega hidrolik kırıcı modelleri CE standartlarında ve SANDVIK/RAMMER firmasının kontrolünde İSO 9001, İSO 18001 ve İSO 14001 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Kalite kontrol süreci; her bir VEGA hidrolik kırıcısı için fabrikada üretim aşamasında başlayan ve montaj noktasına kadar devam eden bir süreçtir.

Vizyonumuz

 Hizmet verdiğimiz iş kollarında, müşterilerimizin çalışma ve başarılarına katkıda bulunmak ve bakış açımızla öncü olmaktır.

Misyonumuz

    Firmamız bünyesindeki ürün portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler sunarak onlara çözüm ortağı olmayı amaçlamaktır.