All for Joomla All for Webmasters
tren

YEDEK PARÇA

ÜRETİM TEKNOLOJİSİ VE PARÇALARI

En son teknoloji CNC tezgahlarda üretim yapılmakta olup, ısıl işlem prosesleri titizlikle yerine getirilmektedir.
Üretim öncesi ve sonrası ölçü ve mukavemet testleri hassasiyetle uygulanmaktadır. Dünya pazarlarındaki tüm kırıcıların yedek parçalarını üretebilme kapasitesine sahip olan Vega Tools, teknolojik altyapısı ile kalite standartları yüksek ürünler imal etmektedir.

ÜRETİMİ YAPILAN PARÇALAR

Kırıcı gövdesi, valf gövdesi, piston, kafa burcu, merkezleme ve dayama burcu, kırıcı alt gövde, boy ve kabin saplamaları, alt üst somun ve civatalar, kama ve kama tutucu pimler, akümülatör, diyafram, titreşim ve dayama takozları, tamir takımları, kırıcı uçlar

ARA BAĞLANTI PARÇALARI

Kırıcı bağlantı braketleri, hidrolik kırıcı tesisatları ve pimleri.

HİDROLİK KIRICI PARÇALARI

Vega Tools, yüksek kaliteli hidrolik kırıcı parçaları ile Türkiye ve Dünya pazarında yerini aldı. Kurulduğu günden bu yana Dünya pazarında önde gelen kırıcı markalarına yönelik yedek parçaları üstün teknoloji ve yüksek kalite standartları ile üreten Vega Tools, uzman ekibi ile sektörün parlayan yıldızıdır.  Sektörel çalışma koşullarına göre doğru ürünler ile çözüm sağlamayı misyon edinen Vega Tools müşteri odaklı yaklaşımı, kaliteli imalatı, yatırımları ve geniş ürün yelpazesi ile her geçen gün büyüyor.